Licytacje internetowe WOŚP Jastrzębie-Zdrój

Z licytacji internetowych uzbieraliśmy już

9672 zł
Wspieramy WOŚP JastrzebieOnline.pl

Regulamin

1. W aukcji mogą wziąć udział: osoby prywatne, firmy, instytucje lub organizacje. Konieczne jest podanie adresu e-mail oraz telefonu.
2. Każdy użytkownik może zalicytować wybrany przedmiot po potwierdzeniu prawidłowym wypełnienu formularza licytacji.
3. Licytowany przedmiot zostanie przekazany oferującemu największą kwotę.
4. W przypadku nieodebrania przedmiotu aukcji przez osobę oferującą najwyższą kwotę, zostanie on przekazany następnemu oferentowi z listy.
5. Wpłaty za wylicytowane przedmioty można dokonywać gotówką w siedzibie sztabu WOŚP, w Szkole Podstawowej nr 6 przy ulicy Śląskiej 6.
6. Sztaby nie przyjmują żadnych przedmiotów z przeznaczeniem na ich sprzedaż w drodze licytacji. Sztab tylko umożliwia kontakt pomiędzy oferującym a odbierającym.
7. Odbiór przedmiotów z licytacji odbywa się osobiście w siedzibie sztabu WOŚP, w Szkole Podstawowej nr 6 przy ulicy Śląskiej 6

8. Licytacje trwają do 15.01.2017 do godziny 23:59. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przedłużenia licytacji w tak zwanej drugiej turze do 20.01.2017. Drugą turą zostaną objęte przedmioty które nie zostały z licytowanie, osoba licytująca wycofała się z licytacji oraz przedmioty i usługi przekazane sztabowi w dniu finału WOŚP.